Čokoláda, bonboniéry, pralinky

Nabízíme nejširší spektrum vysoce kvalitní čokolády na českém trhu. Výhradní zastoupení rodinných čokoládoven Michel Cluizel, Francois Pralus, Bonnat, Akesson, Menakao, XC Alchemy a další.

Tabulková čokoláda

michel cluizel - plantážní čokolády Nabízíme nejširší sortiment vysoce kvalitní tabulkové čokolády na trhu. Plantážní čokolády - královská třída čokolád připravených z kakaových bobů pocházejících pouze z jediné plantáže, unikátní hořko-mléčné čokolády, 100% čokolády, „single-origin“ čokolády, čokolády vyrobené z jednotlivých odrůd kakaových bobů - Criollo, Trinitario a Forastero, Bio čokolády... Mnohé z nabízených čokolád nesou ocenění z významných mezinárodních výstav a soutěží jako je Salon du Chocolat v Paříži nebo Academy of Chocolate v Londýně.


Degustační sady

cluizel - ochutnávková sada čokolád Ochutnávkové sady se vzorky čokolád z různých plantáží. Některé obsahují pro zajímavost i surové kakaové boby a kakaové máslo. Krásný dárek k životnímu výročí či pro významného obchodního partnera.


Čokoládové pralinky a bonboniéry

michel cluizel - bonbony a pralinky Přes 200 druhů ručně vyráběných čokoládových bonbónů, pralinek a čokoládových lanýžů. V cenově dostupných dárkových bonboniérách. Vetšinu čokoládových bonbónů a pralinek je možno objednat i samostnatně.


Čokolády k vínu a ušlechtilým destilátům

xc xocoflower - cokolady k vinu Čokolády speciálně dochucené takovým způsobem, aby doplňovaly chuť vybraných druhů vína, sektu či jiného ušlechtilého alkoholu (rum, whisky, koňak, grappa). Tvar čokolád je vytvořen pro zavěšení na sklenici s nápojem.


Miničokoládky (napolitánky)

michel cluizel - napolitánky Část z nabízených tabulkových čokolád můžete zakoupit i v praktické formě malých 5ti gramových miničokoládek (tzv. napolitánek), vhodných například jako zákusek ke kávě. Miničokoládkami lze také například zpestřit různé dárkové balíčky.


Horká tekutá čokoláda

michel cluizel - horká čokoláda Tak jak ji znají milovníci čokolády v těch nejlepších čokoládovnách, kavárnách a cukrárnách ve Fracii a Itálii. Čokoládu dodáváme ve formě čokoládových peciček, prášku nebo strouhané čokolády.